?

Log in

No account? Create an account
енергозбереження псто - Хата Генерала
September 30th, 2014
09:15 am

[Link]

Previous Entry Share Next Entry
енергозбереження псто

а як приготувався до зими ти?
Пропоную ФЛЕШМОБ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ LED-освітлення, бо коли стане ХОЛОДНО і всі включать свої улюблені електроприлади, в енергодефіцитному Києві ( і не тільки) будуть...відключення !
Якщо взяти оптимістичний сценарій і припустити що у нас взимку буде електрика, то ми розумієм - на обігріві не зекономиш електричну потужність, всі будуть вимушені грітися. Зменшити пикове навантаження без шкоди для здоров*я можна виключно економією освітлення. Напиклад 12 Вт лампочка коштує 135 грн але світить на більше ніж на 100 Вт. Це непоганий подарунок до речі, можна набрати на будь-яку суму (є акційні набори), виглядає яскраво, позитивно і це корисна в господарстві річ. Пам*ятай, коли ти вкручуєш LED-лампочку, десь в лісі плаче один ̶П̶л̶а̶ч̶к̶о̶в̶ Ренат Ахметов.

ЩЕ. Люмінісцентні теж підійдуть, але особисто мені не подобаєцця їх інерціонність (затримка при включенні), в світлодіодних такого вже нема

У столицю й регіони вже спустили плани відключень електроенергії, поки що без відключення населення й підприємств життєзабезпечення. Правда, у багатьох районах столиці й інших міст електроенергію й без планів відключають без попередження по кілька разів на день. Причиною названо те, що "центральна й північна енергосистеми НЕК "Укренерго" є енергодефіцитними через брак вугілля на складах теплових електростанцій". Це про перспективи електробойлерів й електрообігрівання, та й електроплит.

(3 comments | Leave a comment)

Comments
 
[User Picture]
From:vivagor
Date:October 6th, 2014 04:31 am (UTC)
(Link)
Як не крути, але зима буде важкою. І наступна теж...
[User Picture]
From:vivagor
Date:October 14th, 2014 03:11 am (UTC)

З Днем народження!

(Link)
Мої вітання зі святом! Будь!
[User Picture]
From:generall
Date:October 14th, 2014 03:32 am (UTC)

Re: З Днем народження!

(Link)
дякую )
Powered by LiveJournal.com